Doprovodný program

Na páteční odpoledne jsme pro vás připravili sportovně relaxační program, na večer pak společný kulturní program. Na páteční odpoledne máte na výběr mezi relaxací a aktivním sportováním v podobě cyklovýletu. Na výběr je z těchto možností:
 

SPORTOVNĚ RELAXAČNÍ PROGRAM

Pátek 23.5. 16:00- 18:00

Relaxace v okolí hotelu a hotelovém welnessu

Hotelový wellness je plně k dizpozici pro relaxaci po vědeckém programu. Odpoledne tak můžete využit bazén, saunu, páru, whirpool. Rybník, na jehož břehu se nachází hotel Luna nabízí vyžití i pro rybáře, relaxujte při lovu ryb nebo se projeďte po rybníku na lodičkách. Pro aktivnější zájemce budou k dispozici 2 univerzální hřiště na tenis, nohejbal či volejbal.

 

CYKLOVÝLET DO STVOŘIDEL

Pátek 23.5. 16:00- 18:00


Cyklovýlet do Stvořidel

Pro aktivní sportovce je připraven cyklovýlet nedalekých Stvořidel, která jsou nejstarší přírodní rezervací okresu Havlíčkův Brod.  Sázava zde protéká hlubokým údolím a díky balvanitému řečišti vytváří četné peřeje a slapy. Celá oblast je přírodní rezervace. Cestou k cíli na vás bude čekat nejeden „nelehký“ úkol. Na místě je možné zajistit max. 10 kol, proto pokud si vyberete variantu cyklovýlet, budeme Vás kontaktovat ohledně zajištění kola - vlastní/zápůjčka.

 

 
Po skončení odpoledního sportovně relaxačního programu je v 18:30 plánován společný odjezd do nedaleké Lipnice nad Sázavou a prohlídka hradu Lipnice.
 
Večer pak zakončí společná večeře v Haškově hostinci.