Partneři ČSMO

GENERÁLNÍ PARTNER

 
Medtronic, světový lídr ve vývoji medicínských technologií, služeb a řešení pro zdravotnictví, působí v České republice pod názvem Medtronic Czechia od roku 2002. První produkty a terapie schopné zmírňovat bolest, obnovovat zdraví a prodlužovat život lidí, byly však dodávané pro potřeby českého zdravotnictví a pacientů v České republice již od roku 1995 prostřednictvím distribuční sítě.

Právě díky život-měnícím inovacím a přelomovým medicínským technologiím je společnost známá mezi pacientskou i odbornou veřejností po celém světě.  Přináší terapie, které léčí téměř 70 různých onemocnění, včetně chronických onemocnění jako jsou cukrovka, obezita, rakovina a srdeční choroby - patřící celosvětově k největším výzvám zdravotnictví. Zabezpečuje také základní podporu pro produkty a služby na různých úrovních zdravotní péče.

Historie, inovace a jedinečné postavení největší medicínsko-technologické společnosti na světě, umožňují hrát ústřední roli při transformaci zdravotnictví. Společnost je přesvědčena, že nikdo nemůže vyřešit výzvy zdravotnictví sám. Proto spolupracuje s celou řadou odborníků z oblasti zdravotnictví a podporuje osvětové a vzdělávací projekty po celé České republice.

Medtronic, jako mezinárodní společnost, zaměstnává více než 88 000 lidí ve 160 zemích světa. V Medtronic Czechia pracuje více než 140 lidí.
 
 
 
 

PARTNEŘI