Místo konání

KONFERENČNÍ HOTEL LUNA***              

Kouty 77
584 01 Ledeč nad Sázavou

 

Konferenční komplex wellness hotelu LUNA má strategickou polohu ve středu ČR – cesta z Prahy trvá necelou hodinu, z Brna cca 75 minut. Přitom se nachází ve zcela klidném a malebném prostředí Vysočiny u Ledče nad Sázavou. Je vybaven rozsáhlými konferenčními prostory.

 

 

Konferenční prostory

Součástí kongresového hotelu LUNA na Vysočině je i konferenční centrum, které nabízí hlavní konferenční sál pro maximálně 130 osob a 6 konferenčních salónků pro 10–50 osob.

Konferenční místnosti jsou klimatizované a standardně vybavené bezplatným Wi-Fi bezdrátovým vysokorych­lostním internetem i pevnými  připojením. K internetu je připojení zdarma.

 

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v klasických dvoulůžkových, ale i jednolůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s balkonem a vlastním sociálním zařízení. Útulné a kvalitně vybavené pokoje poskytují ubytovaným klientům příjemné pohodlí a krásný výhled na rybník či les. Kapacita hotelu je přes 130 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Některé vícelůžkové pokoje mají dvě toalety pro Vaše větší pohodlí. Restaurace, recepce, pokoje i konferenční prostory jsou pokryty rychlým bezdrátovým internetem přes WiFi.

 

 

Wellness centrum

Pro zpříjemnění pobytu hostů disponuje hotel nadstandardními prostory určenými k aktivnímu odpočinku a relaxaci. Hotel nabízí krytý vyhřívaný bazén, saunu, infrakabinu, parní kabinu, whirpool a na objednání také masáže.

 

Přímu u hotelu je oplocené parkoviště pro hotelové hosty.

 

Jak se dostat do hotelu 

Osobní doprava:
Dálnice D1, exit 81. km Koberovice. Dále pokračovat po silnici 130 směr Kamenná Lhota, přes Hojanovice a Dolní Paseku. Za Kamennou Lhotou první odbočka vpravo (hned za rybníkem) směr Kouty. Projet vesničku Kouty a cca 200m za vesnicí po pravé straně uvidíte rybník Homole, u kterého se nachází hotel Luna.

 

Vlaková nebo autobusová doprava:

  1. Z Hlavního nádraží (Praha) rychlíkem do Světlé nad Sázavou, zde přestup na vlak (směr Čerčany), vystoupit Ledeč nad Sázavou.
  2. Z Hlavního nádraží vlakem do Čerčan přestoupit na vlak (směr Světlá nad Sázavou), vystoupit v zastávce Ledeč nad Sázavou.
  3. Autobusem z Florence (Praha) do Ledče nad Sázavou, zastávka Husovo náměstí.
  4. Autobusem z Florence do Humpolce, zastávka Pošta, zde přestup na druhý autobus, konečná stanice Ledeč n. Sázavou.

 

Z Ledče nad Sázavou z Husova náměstí autobusem (směr Dolní město), vystoupit Kouty, zastávka Stavoservis IPS. Do hotelu Luna pěšky cca 1 km. (rovně – směr jízdy autobusu - po hlavní cestě kolem potoka)