Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát kongresu) opět zprostředkuje ubytování pro účastníky 13. mezinárodního kongresu ČSMO 2021 a bude zajišťovat všechny záležitosti s tím spojené.

Pro účastníky kongresu je zajištěno ubytování v Hotelu zámek Berchtold, kde se kongres koná. Hotel se nachází ve vzdálenosti cca 15 kilometrů od Prahy a ve výborné dostupnosti z  D1. Tento víceúčelový areál, kompletně zrekonstruovaný v roce 2011, nabízí  nejen příjemné historické prostředí, ale i výbornou kuchyni, sportovní centrum a možnost wellness.

Webové stránky Hotelu zámek Berchtold

 

Hotel zámek Berchtold

Areál zámku Berchtold nabízí kapacitu ubytovacích lůžek až pro 85 osob ve třech budovách. Hlavní budova zámku nabízí zázemí recepce, restaurace a konferenčních prostor, ve kterých se uskuteční naše setkání. Ostatní budovy poskytují další možnosti ubytování. Parkování je zajištěno v areálu komplexu. 

Bezprostřední okolí hlavní budovy zámku nabízí možnost relaxace nebo příjemné procházky pro účastníky nejen mezi přednáškovými bloky, ale i po celou dobu pobytu. V období konce května to jistě všichni ocení.

 

Hotel zámek Berchtold – nabídka pokojů

Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a z kapacitních důvodů budou obsazovány 2 osobami. Rezervaci pokoje v registračním formuláři tedy provádí pouze jeden z dvojice ubytovaných hostů, do poznámky prosím uveďte celé jméno osoby, se kterou pokoj sdílíte.

 

Typ pokoje Kategorie Cena v Kč Výše depozit
Dvoulůžkový pokoj *** 2. 190 Kč 100% předplatba

 

Výše uvedená cena je za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH.

Poznámka: částka za ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

 

Hotel U Ledu

Tříhvězdičkový hotel je situován ve Velkých Popovicích a kromě ubytování nabízí řadu dalších aktivit. Hotel je velmi pozitivně hodnocen z pohledu čistoty a pohodlí, příjemného personálu i vynikajících snídaní .
Hotel se nachází ve vzdálenosti 3,6 kilometru od Hotelu zámek Berchtold, tedy v dojezdové vzdálenosti do 5 minut autem.

 

Hotel u Ledu – nabídka pokojů

V tomto hotelu nabízíme 5 jednolůžkových a 10 dvoulůžkových pokojů. V případě zájmu o dvoulůžkový pokoj provádí rezervaci pokoje pouze jedna z dvojice ubytovaných hostů. Do poznámky prosím uveďte celé jméno osoby, se kterou pokoj sdílíte.

 

Typ pokoje Kategorie Cena v Kč Výše depozit
Jednolůžkový pokoj *** 1.390 Kč 100% předplatba
Dvoulůžkový pokoj *** 1.890 Kč 100% předplatba

 

Výše uvedená cena je za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH.

V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat. Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si, prosím, pokud možno své ubytování co nejdříve. 

Poznámka: částka za ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

 

Potvrzení ubytování

Vaše rezervace bude garantována po uhrazení částky za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem. 

 

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kongresu e-mailem   csmo2020@guarant.cz. Telefonické změny nebo storna nebudou akceptovány.

Za datum zrušení objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění na sekretariát kongresu. Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení kongresu.

Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát kongresu, který veškeré změny vyřizuje.

 

Storno podmínky

V případě zrušení nebo zkrácení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

 

Termín Výše storno poplatku
do 31. 7. 2020 bez poplatku
1.-31. 8. 2020 50% poplatek z registrace a ubytování
po 1. 9. 2020 bez možnosti refundace

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12:00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena.

 

V případě zrušení akce z vyšší moci si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek.

 

Platební podmínky

Poplatek je nutné uhradit v českých korunách a to bankovním převodem nebo online.

Upozornění: Poplatky banky příkazce jsou hrazeny příkazcem, poplatky banky příjemce platby jsou hrazeny příjemcem.

 

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na emailové adrese: kincova@associationhouse.cz