Doprovodný program

 
Milé kolegyně a kolegové, 
 

jak již bývá zvykem, páteční odpoledne patří doprovodnému programu a sportovním aktivitám. Areál zámku Berchtold nabízí nespočet možností od tenisu, přes volejbal až po minigolf. Pro ty, kteří dají přednost relaxaci, nabízíme procházky zámeckým parkem a blízkým okolím. Pro zájemce je možné dohodnout prohlídku zámku. Okolí nabízí příznivé podmínky i pro cyklisty. Bohužel s ohledem na časové možnosti nedoporočujeme výlety delší než na dvě hodiny.

 
Večerní společenský program proběhne v prostorách zámku a na jeho nádvoří od 19:00.
Mapu areálu zámku včetně sportovišť si můžete stáhnout ZDE  
 

Sportovní program 

 

PÁTEK 10. 9. 16:00-18:30

K dispozici je sportovní centrum, kde je možné využít hřiště na volejbal nebo tenis. Dále je možnost zahrát si i stolní tenis, případně minigolf. 

 

Kulturní program 
 

PÁTEK 10.9. 16:00-18:30

Po domluvě s hotelem lze domluvit prohlídku zámku, která zahrnuje historii zámku, regionální muzeum a sbírku mincí a bankovek. 
 

Společenský večer v areálu zámku Berchtold
 

PÁTEK 10.9. 19:00-23:00

Společenský večer 13. ročníku našeho setkání proběhne přímo v areálu zámku. Za hezkého počasí se můžete těšit na příjemné venkovní posezení s rautem a občerstvením. Večeře je pro členy ČSMO zahrnuta v registračním poplatku. Nečlenům je možnost si společenský večer doobjednat přímo v registračním formuláři.