Doprovodný program

 
Vážení a milí účastníci, 
 
na pátek jsme pro Vás připravili doprovodý program. Na výběr máte ze sportovních aktivit - hra volejbalu či nohejbalu či kulturou - problídka místího gotického kostela. Bližší informace naleznete níže. Večerní program bude zajištěn v nedaleké obci Přítulky ve vinařském Šenku. 

Sportovní program 

 

PÁTEK 20.5. 16:00-18:00

K dispozici jsou 2 univerzální hřiště na nohejbal či volejbal. Pro účastníky bude připraveno drobné občerstvení a možnost utkat se s kolegy v daných disciplínách. 

Kulturní program 

PÁTEK 20.5. 15:00-19:00

Prohlídka nedalekého místního gotického kostela, kostelní věže  a podzemních chodeb ze 14. století s vědomostním kvízem. 

Společenský večer ve vinařském šenku Přítulky 

PÁTEK 20.5. 19:30-23:00

Společenský večer bude probíhat v nedaleké obci Přítulky. Pro účastníky je připravena možnost řízené degustace ve starých habánských sklepech. Večere bude podávána formou rautu a pro členy České společnosti pro mimotělní oběh a podpůrné systémy je zahrnuta v registračním poplatku. Nečlenům je možnost si společenský večer doobjednat emailem na jurcekova@gurant.cz. Pro účastníky je zajištěn transfer autobusem v 19:30 od hotelového parkoviště a zpět v 23:00 a 23:30 opět na hotelové parkoviště.