Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát kongresu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem ubytování pro účastníky
11. mezinárodního kongresu ČSMO 2016 a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky kongresu je zajištěno ubytování za zvýhodněné ceny v hotelu Kurdějov, kde se akce koná. Hotel je tvořen komplexem tří hotelových domů. Původním Hotelovým domem Tenis, nazvaným podle dominantní tenisové haly. Novějším Hotelovým domem Adina, jenž je moderněji pojatou stavbou a nejnověji také dominantním Hotelovým domem Vinař.

HOTELOVÝ DŮM VINAŘ

Hotelový dům Vinař má kapacitu 40 lůžek ve 20 pokojích, konferenční sál až pro 200 osob a dvě menší školící místnosti.

Hotelový dům Vinař je propojen zahradou s Hotelovým domem Adina, kde je vytvořen prostor pro bezpečné parkování vozů hotelových hostů. 

HOTELOVÝ DŮM ADINA

Hotelový dům Adina je novější, moderní stavba určená pro kongresy, školení a ubytování. Je vzdálen cca 250 m od Hotelového domu Tenis a zahradou sousedí s Hotelovým domem Vinař. Kapacita Hotelového domu Adina je 45 lůžek.

Součástí objektu je sál pro až 120 osob a 3 školicí místnosti vybavené technikou.

Součástí Hotelového domu Adina je i velmi prostorný dvůr, na kterém se dají konat různé akce – oslavy, grilování, rauty, posezení u cimbálu a tak dále.

HOTELOVÝ DŮM TENIS

Hotelový dům Tenis je vybaven restaurací, tenisovým

i kurty, bowlingem, vodním světem, tureckou a finskou saunou, vinným sklepem. Hotelový dům Tenis má 35 lůžek ve 12 pokojích s příslušenstvím.

 Hotel Kurdějov – nabídka pokojů

Typ pokoje Kategorie Cena v Kč Výše depozitu
Dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu *** 1.500 Kč 100% předplatba
Dvoulůžkový pokoj *** 1.790 Kč 100% předplatba

 

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH.

V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat. Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si, prosím, pokud možno své ubytování co nejdříve. 

Poznámka: částka za ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je potřebné uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena
e-mailem. 

V případě sdílení pokoje s dalším účastníkem kongresu je možné uhradit pouze poměrovou částku. Faktura po kongres může být na požádání vystavena každému zvlášť. Tento požadavek uveďte, prosím, do poznámky v registračním formuláři.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kongresu e-mailem jurcekova@guarant.cz nebo 420 284 001 444. Telefonické změny nebo storna nebudou akceptovány.

Za datum zrušení objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění na sekretariát kongresu. Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení kongresu.

Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát kongresu, který veškeré změny vyřizuje.

Stornopodmínky

V případě zrušení nebo zkrácení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Termín Výše storno poplatku
do 31.3.2016 bez poplatku
1.-30.4.2016 50% poplatek z registrace a ubytování
po 1.5.2016 bez možnosti refundace

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12:00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Poplatek je nutné uhradit v českých korunách a to bankovním převodem. Platební karty přijímáme pouze na místě konání kongresu. Platba bankovním převodem je možná pouze do 13. května, 2016.

Bankovní údaje zašleme e-mailem do 3 pracovních dní po obdržení Přihláškového formuláře.

Upozornění: Poplatky banky příkazce jsou hrazeny příkazcem, poplatky banky příjemce platby jsou hrazeny příjemcem.